Gezuar ditelindjen djali im 3K Dislike Share Perralla Shqip 7. Last Update. Gezuar 1qershorin te gjithe femijeve. Gëzuar ditëlindjen Drini im, dielli im”, shkruan Mira Konçi krah një video. Urime për ditelindje për vajzën/djalin tim të dashur që e ka bërë jetën tone kaq të veçantë dhe kuptimplotë. 2. . Gezuar ditelindjen dashuria ime. Vdekja tragjike e Sokol Olldashit është një humbje e cila kapërcen kufijt e shtetit shqiptar. “Je gjëja më e mirë që më ka ndodhur në jetë. . I shtrejte babai imJam un vajza jote e pareajo vajze qe ka bere gabime ne jete dhe ka kuptuar shumajo vajze qe bene gjithcka qe te ndjehesh krenare. Gëzuar ditëlindjen, i dashur fëmijë! Ti je përgjithmonë në zemrat tona. . . shoku im i keq. erik: that's my best friend, ryan grimm. Gëzuar ditëlindjen Drini im, dielli im”, shkruan Mira Konçi krah një video. . shuum urime peeer ty u befsh 100 vjec babush i shtrenjt te uroj shum shendet dhe lumturi dhe faleminderit qe na mbeshtet e ndihmon ne cdo drejtim te jetes! 7. . . 0. Aeroporti u bë përfundimisht streha e tij. Gëzuar ditëlindjen, bir! “ “I dashur bir, ti je shtëpia më e mrekullueshme. Gëzuar ditëlindjen!” “Ju bëheni më të mençur me kalimin e çdo viti. Ai mbush 22 vjeç dhe një urim publik në mesnatë nuk mund të mungonte nga e ëma. Nov 16, 2022 · Ai vit ka qenë viti që e mori Vera produksionin e “Festvalit të Këngës” e meqë më ftoi Alketa për një takim, më pas u hap edhe tema e festivalit. “Gëzuar. Sasia e kurajës dhe luftës për jetën që ti ke do më surprizojnë gjithmonë. Nga zemera me del ky urim per Dardanin. Nov 24, 2022 · Marina Vjollca dhe bashkëshorti i saj, Getoar Selimi, janë bërë prindër për herë të parë, si sot para një viti. Shikoni shembuj të përkthimit gëzuar ditëlindjen in në fjali, dëgjoni shqiptimin dhe mësoni gramatikën. Për ditën tuaj të veçantë, unë do t’ju jap një përqafim për ditëlindjen që nuk do të doni ta harroni kurrë dhe një puthje ditëlindjeje që nuk do. Nga zemera me del ky urim per Dardanin. Ai mbush sot 22 vjeç dhe një urim publik në mesnatë nuk mund të mungonte nga e ëma. . Urime per Ditelindjen Edhe 100 Sago. Very difficult. Difficult. Urim per ditelindjen e 25-te , biri im ! December 27, 2018. Gezuar ditelindjen shoqja ime e ngushte. 0. Albanian. happy birthday my close friend. . Biri, shoku im me i mire. Gëzuar Ditëlindjen. .
Ndihem i përgjegjshëm të denoncoj një anomali shoqërore duke e vizualizuar me nota kinematografike një zgjidhje që do ringjall shumë pyetje, të cilave i takon audiencës Shqiptare. . . 1 member in the Krokodili community. Urimet me te mira biri im. Urime edhe 100 tjera DI_ANA,hareja e lumturia te prifshin ne jete,dhe prane atyre qe te rrethojne. . . “Je gjëja më e mirë që më ka ndodhur në jetë. Urime Ditelindja Nene (Dashuria Ime) Nene emri me i bukur qe me rriti me plot sakrifica. Njeriu im, Sot ju festojmë! Unë lutem ta dini që pa ju, unë nuk jam asgjë. Nov 11, 2022 · I thua “gezuar ditelindjen” dhe i duket sikur po i thua “sa qenke plakur”. . Gëzuar ditëlindjen! urim per ditlindje Indi e dashur Gjërat më të mira janë gjithmonë ato që nuk mund t'i kemi, ato që presim me vite. Ai mbush 22 vjeç dhe një urim publik në mesnatë nuk mund të mungonte nga e ëma. Gëzuar ditëlindjen djali im i vogël! " "Kur keni lindur, unë nuk mund të kuptoja as sa do të kishe kuptuar për mua. . Adrola hyri në Instagram për të postuar një fotografi teksa e mbanë në krah djalin, dhe për t’i shkruar disa fjalë për të. Së shpejti, do të. Dua te shoh ty kur mbyll syte per te fjetur, dhe dua qe duart tona te rrine te shtrenguara nderkohe qe ne fleme. ". urime · Interest. Ndihem i përgjegjshëm të denoncoj një anomali shoqërore duke e vizualizuar me nota kinematografike një zgjidhje që do ringjall shumë pyetje, të cilave i takon audiencës Shqiptare. 2. . . . . Gëzuar ditëlindjen Rate the pronunciation difficulty of Gëzuar ditëlindjen 2 /5 (10 votes) Very easy Easy Moderate Difficult Very difficult Pronunciation of Gëzuar ditëlindjen with 2 audio pronunciations 0 rating 0 rating Record the pronunciation of this word in your own voice and play it to listen to how you have pronounced it. . . Nëse vajza.

Popular posts