Smocze Spotkania Sambowe vol. 4

Jest tylko jedno takie miasto na świecie, w którym żyje zaczaowany dorożkarz i smok. Jest tylko jedna taka formacja, która smoka, nosi dumnie na piersi, karmiąc go preclami i gorącymi rytmami z Rio De Janeiro. Jest tylko jedna taka paczka przyjaciół, która potrafi zarówno smoka, precle, sambę, muzykę rockową, taniec i sztuki walki połączyć w jedną, lekkostrawną, przyjemną dla oka i miłą dla ucha całość, co rok prezentując swoją pasję w ramach festiwalu: SMOCZE SPOTKANIA SAMBOWE.

IMG_4775

 

P1310212

Sorrir Por Favor, zagrał, zaśpiewał,zatańczył, był obecny podczas Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, wspierał sportowców, tancerzy, uczył, bawił, sprawiając, że przez trzy dni, cały Kraków mógł poczuć magię Rio i moc płynącą z brazylijskich instrumentów perkusyjnych. W tym roku zagraliśmy w Carioca bar, w teatrze Groteska, i w Fortach Kleparz, i dzięki gościnności Fundacji Anny Dymnej, kilkukrotnie podczas najbardziej zaczarowanego festiwalu piosenki na świecie. Było nas słychać w całym mieście a rozdawany uśmiech, zgodnie z ideą formacji, zagościł wg najnowszych badań amerykańskich naukowców, na buziach aż 1784 dzieciaków 😉

P1310151

Dziękujemy wszystkim którzy wspierali nas podczas Smoczych Spotkań Sambowych, zwłaszcza naszym mistrzom i prowadzącym: Krzysztofowi Mianowskiemu, Leo Vilhena, Ewie Olszowskiej, dziękujemy naszej menadżerce Paulinie Łysiak, której zaangażowanie i wkład jest nie do przecenienia, dziękujemy Teatrowi Groteska za wieloletnią, wspaniałą współprace, otwarte serca i pomoc w realizacji festiwalu, Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” za możliwość wystąpienia na tak cudownie zaczarowanej scenie, dziękujemy Adamowi Fabie oraz całemu środowisku Capoeira, Cracoviaxe – UNICAR capoeira; za piękne dźwięki wielka piątka od Sorrir dla DJ’a Kwazar’a. Dziękujemy Danielowi Gady z zespołu Quilombo za rozkręcenie imprezy Pagode w Carioca Bar oraz wszystkim Ritmistas którzy dotarli do Krakowa z formacji: Bloco Central, Kipi Samba, Ritmo Bloco, Sete Rios, Sereia de Varsóvia i Tubatuka.

P1310588


Dziękujemy wszystkim zaangażowanym muzykom: Marcinowi Ruskowi i jego muzykom z zespołu „Sublokator”, leaderowi zespołu „Levi”- Grześkowi Skoczylasowi, Katarzynie Surdej wokalistce zespołu Quilombo, Tomaszowi Stolarczykowi i jego Brass Bandowi, Tomaszowi Baranikowi za wsparcie w wokalu, dzięki za nagłośnienie w Fortach- Wojciechowi Zawiślakowi, Jarkowi Prucickiemu i wszystkim tym, którzy byli obecni podczas 4 edycji Smoczych Spotkań Sambowych.

P1310341

Do zobaczenia za rok !!!